Правилами використання товарного знаку TM "FARMASI"
Шановні Консультанти інформуємо вас щодо легального використання торгового знаку та логотипу компанії.
Реєструючись як Консультант, Ви отримаєте право на використання ТМ «FARMASI» лише в межах погоджених сторонами Домовленостей, з метою здійснення підприємницької діяльності, виключно для популяризації ТМ «FARMASI» та збільшення кількості продажів Товарів ТМ «FARMASI». При цьому використання дозволяється при організації та проведенні маркетингових, спонсорських заходів, реклами на сайті, в соціальних мережах та інше. Компанія залишає за собою право в будь-який момент заборонити Консультанту будь-яке використання ТМ «FARMASI» та останній зобов’язується припинити таке використання у вказаний Компанією строк. За порушення цих умов, а також умов використання ТМ Консультант сплачує Компанії штраф в розмірі 50% річного доходу Консультанта.
З метою покращення нашої з вами взаємопраці рекомендуємо дотримуватись законів та не порушувати наступні статті:
1. Кримінальна відповідальність.
Стаття 229 Кримінального кодексу України. Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару 1. Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або інше умисне порушення права на ці об'єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі — караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди у великому розмірі — караються штрафом від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі,- караються штрафом від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
2. Адміністративна відповідальність.
Стаття 51-2. Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності
Незаконне використання об'єкта права інтелектуальної власності (літературного чи художнього твору, їх виконання, фонограми, передачі організації мовлення, комп'ютерної програми, бази даних, наукового відкриття, винаходу, корисної моделі, промислового зразка, знака для товарів і послуг, топографії інтегральної мікросхеми, раціоналізаторської пропозиції, сорту рослин тощо), привласнення авторства на такий об'єкт або інше умисне порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності, що охороняється законом — тягне за собою накладення штрафу від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання і матеріалів, які призначені для її виготовлення.
Згідно З законом України "Про захист економічної конкуренції"та Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції":
"Відповідно до законодавства передбачено залежно від виду порушення три "ланки" штрафних санкцій, які можуть бути застосовані до суб'єктів господарювання, що вчинили порушення, а саме штрафи у розмірі (1) до десяти відсотків доходу; (2) до п'яти відсотків доходу; (3) до одного відсотка доходу. У разі відсутності інформації про доходи відповідача штраф розраховується у неоподатковуваних мінімумах доходів громадян" Окрім цього, звертаємо Вашу увагу, що у випадку, якщо під логотипом Вашого бренду незаконно виготовлятиметься підакцизна продукція, дії таких правопорушників можуть бути кваліфіковані за ст. 204 Кримінального кодексу України.Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.
1. Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів — караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
2. Незаконне виготовлення спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів або вчинене особою, яка раніше була засуджена за цією статтею — карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення. 3. Незаконне виготовлення товарів, зазначених у частинах першій або другій цієї статті, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а так само збут таких товарів, що призвело до отруєння чи спричинило смерть особи — караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.